Camping

Camping oferuje funkcjonalne zaplecze tj.: dwa nowoczesne sanitariaty z prysznicami, pralnię, salę telewizyjną, internet Wi-Fi, telewizję DVB-T (naziemną), plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę, miejsce do rozpalenia ogniska i grillowania.
Dodatkowo do dyspozycji oddajemy bar z domowymi obiadami, lodziarnię, sklep spożywczy oraz kiosk z prasą.

Camping oraz apartamenty są czynne od 15 kwietnia do 15 października, część gastronomiczna oraz sklepowa czynne są od połowy czerwca do połowy września.
Zapewniamy Państwu całodobowe dozorowanie oraz bezpieczny pobyt.

Zapraszamy do kontaktu

Apartamenty

Część hotelową stanowią apartamenty oraz pokoje, zaprojektowane tak, aby uczynić Państwa pobyt jak najbardziej wygodnym. Posiadamy w swojej ofercie: 4 apartamenty dwupoziomowe z salonem, WC, łazienką, sypialnią, kuchnią i tarasem wypoczynkowym; 2 apartamenty znajdujące się na piętrze z balkonem, aneksem kuchennym, częścią sypialną i łazienką oraz 2 pokoje z TV, łazienką i aneksem kuchennym.

Apartamenty są czynne od 15 kwietnia do 15 października.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Camping położony jest nad Morzem Bałtyckim w odległości ok. 500 m do piaszczystej plaży i ok. 900 m do centrum turystycznego Łeby. Około 10 minut drogi do dworca PKP i przystanku PKS.
Znajdujemy się przy szlaku turystycznym do Wydm Ruchomych i Słowińskiego Parku Narodowego oraz jeziora Łebsko.
Jest to również doskonałe miejsce do zorganizowania jednodniowych wycieczek do bliskich kurortów Sopotu, Gdyni, Gdańska oraz Ustki i Rowów
GPS
  • N: 54.761545
  • E: 17.538645

Co nas wyróżnia

Camping jest zrzeszony w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu oraz w Camping Cheque – Francja. O wysokim poziomie usług świadczą liczne wyróżnienia i tytuły „Mister Camping” przyznawane przez Federację od 1995 roku. Camping Morski 21 posiada kategoryzację Wojewody Pomorskiego trzech gwiazdek – ocenę wysoką w tej branży usług.
Image 10
Image6
Image4
Image1